Częste promocje w salonach urody – BeSilky
28 lis 2018

Częste promocje w salonach urody – BeSilky

Post by Redaktor

10 franczyzowych gabinetów fotoepilacji to plan firmy na 2012 rok.

Obecnie w sieci franczyzowej BeSilky działa sześć salonów urody, trzy placówki partnerskie i jeden punkt własny. W ofercie sieci znajdują się m.in.: zabiegi fotoepilacji, fotoodmładzania skóry, zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, wyszczuplające i liftingujące, a także terapia odmładzająca z zastosowaniem nanokoloidu platyny (redukuje zmarszczki, rozjaśnia przebarwienia wynikające z procesu starzenia się skóry). – W maju otworzyliśmy gabinet w Ząbkowicach Śląskich. Do końca bieżącego roku chcemy uruchomić kolejne cztery salony franczyzowe. Prowadzimy zaawansowane rozmowy w Warszawie i Krakowie – mówi Marcin Kalitczuk, współwłaściciel BeSilky. – Dystrybuujemy także specjalistyczne kosmeceutyki (kosmetyki o właściwościach leczniczych) producentów włoskich, hiszpańskich oraz japońskiej firmy Forlle’d, z którą opracowaliśmy procedury zabiegowe z wykorzystaniem produktów kosmetycznych Forlle’d oraz urządzeń, na których pracujemy. Specjalistyczne protokoły terapeutyczne są dostępne wyłącznie w naszej sieci.

Firma poszukuje partnerów w miejscowościach liczących minimum 15 tys. mieszkańców i przygotowała cztery pakiety franczyzowe w cenie 49 tys. zł, 59 tys. zł, 109 tys. zł i 139 tys. zł netto. Różnice w kosztach zależą od liczby stanowisk, rodzaju urządzeń i zakresu zabiegów, jakie zdecyduje się świadczyć biorca licencji. Ponadto musi on dysponować lokalem o powierzchni minimum 35 m2 w przypadku wyboru pakietów za 49 i 59 tys. zł oraz 60 m2 w przypadku najdroższych pakietów franczyzowych. Koszt remontu zależy od stanu lokalu i waha się od 15 do 40 tys. zł.

Miesięczna opłata franczyzowa wynosi 900-1,2 tys. zł. Oprócz tego franczyzobiorca odprowadza co miesiąc do centrali opłatę marketingową w wysokości 400 zł netto. W zamian otrzymuje m.in. wsparcie na etapie poszukiwania lokalu, umowę współpracy na pięć lat, 1-2 fotele kosmetyczne (w zależności od pakietu franczyzowego), komplet ekskluzywnych białych lakierowanych mebli (pakiety za 109 i 139 tys. zł), uniformy i akcesoria firmowe, ulotki informacyjne i reklamowe, karty klienta i upominkowe, materiały reklamowe, doradztwo w bieżącej działalności oraz szkolenia.

Tags: ,

0 Comments

Leave a Comment